Lista elevilor admisi
Anul scolar 2006-2007

Clasa a V-a

NR.

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

ŞCOALA DE PROVENIENŢĂ

1

ALEXANDRU LUCIAN

RACOVITA

2

ANDRONICIUC MIRUNA

NATIONAL

3

ARION CRISTINA

NATIONAL

4

ARSENE ALEXANDRA

INFORMATICA

5

BACAUANU ILINCA

NEGRUZZI

6

BOFU PATRICIA

RACOVITA

7

BOTA ANCA

NEGRUZZI

8

BUCATARU MIHAI

RACOVITA

9

BURUIANA SEBASTIAN

NATIONAL

10

CALIN DAVID

NEGRUZZI

11

CASAPOPOL ANA

NEGRUZZI

12

CHIFAN IRINA

RACOVITA

13

CHIRILA TUDOR

NEGRUZZI

14

CIOBANITA LARISA

RACOVITA

15

CIUC TIBERIU

NATIONAL

16

COBZARU VLAD

NEGRUZZI

17

CONDUR BOGDAN

NATIONAL

18

CONSTANTIN RUXANDRA

RACOVITA

19

CONSTANTIN TEODORA

RACOVITA

20

COVATARIU SIMINA

RACOVITA

21

COZMA MIRUNA

RACOVITA

22

CURCUDEL GEORGIANA

NATIONAL

23

DALAS VIOLETA

NATIONAL

24

DAVID DIANA

NEGRUZZI

25

DAVID MARIA

RACOVITA

26

DIACONU ANCA

NATIONAL

27

DIMA ANDREEA

NATIONAL

28

DOBRANICI COSMIN

NATIONAL

29

FILIMON MARTA

INFORMATICA

30

HRIMIUC DIANA

RACOVITA

31

LAMATIC IOANA

NATIONAL

32

LAZANU RALUCA

NEGRUZZI

33

LUNGU STEFAN

SC. 23

34

MANTEA VALENTINA

RACOVITA

35

MANUCA RARES

NATIONAL

36

MASGRAS ALEXANDRA

M. COSTIN

37

MOSCALU ROXANA

NEGRUZZI

38

MUNTEANU ANDREI

NATIONAL

39

NECHITA MIHAI

NATIONAL

40

OLAERU VLADUT

RACOVITA

41

OLTEANU ANDREI

NEGRUZZI

42

ONESIM ROBERT

RACOVITA

43

PIRIU OCTAVIAN

RACOVITA

44

POPESCU ALEXANDRU

RACOVITA

45

POPOVICI COSMIN

NATIONAL

46

ROTARIU LARISA

NATIONAL

47

RUSU ALEXANDRU

INFORMATICA

48

SANDU GEORGE

NATIONAL

49

SCINTEIE SEBASTIAN

NEGRUZZI

50

SERBAN TEODOR

NATIONAL

51

SESERMAN ADELINA

INFORMATICA

52

SIMION RADU

INFORMATICA

53

STARPU RALUCA

RACOVITA

54

STOIAN GEORGE

RACOVITA

55

TARCAU BOGDAD

RACOVITA

56

TRUFANDA BOGDAN

NATIONAL

57

TUCAR LIANA

INFORMATICA

58

UNGUREANU SILVIU

NEGRUZZI

59

VASILACHE BIANCA

RACOVITA

60

VASILE DANIEL

RACOVITA

61

VOLOAGA IOANA

NEGRUZZI

62

VRABIE TUDOR

NATIONAL

Clasa a VI-a

NR.

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

ŞCOALA DE PROVENIENŢĂ

1

ANDREI IOANA

C. NEGRUZZI

2

APAVALOAE TEODORA

CNER

3

APOSTOL ANCA

CNER

4

BOJESCU ALINA

CNER

5

BONDOR ECATERIANA

C.N.E.R.

6

BREZULIANU RAZVAN

C. NATIONAL

7

BRINZA ADRIAN MIHAI

C. NEGRUZZI

8

CATANA ALEXANDRU

C.N.E.R.

9

CHELBAN ISABELLA

C.N.E.R.

10

CHIRIAC LUCIAN

C.N.E.R.

11

CHITIMUS DIANA MARIA

C. NATIONAL

12

COMAN DANIELA

CNER

13

COMAN IOANA

CNER

14

CRISTIAN MARIUS

L. INFO

15

CUCU STEFAN

L. M. EMINESCU

16

DASCALU RADU CIPRIAN

L. INFO

17

ENACHI DIANA

CNER

18

ENEA CEZARA MARIA

CNER

19

FOSZTO MONICA

C. NATIONAL

20

GEORGESCU LAVINIA

CNER

21

GHIBAN VLAD

C. NATIONAL

22

HODOROG ANDREI

C. NATIONAL

23

HOLICOV  RAZVAN

C. NEGRUZZI

24

IATU CORNELIA

C. NATIONAL

25

IORDACHE IRENE

C.N.E.R.

26

IVAN MONICA

C. NATIONAL

27

LUPU ANDREI

C. NEGRUZZI

28

MANEA CEZAR

CNER

29

MARDARE VLAD

CNER

30

MATEESCU MARIA

CNER

31

MERTICARIU BOGDAN CRISTIAN

C. NATIONAL

32

MOROSAC MARIAN

CNER

33

MOROSANU RAZVAN

CNER

34

MOSNEGUT IOANA

C. NEGRUZZI

35

MUNTEANU BOGDAN

C.N.E.R.

36

NASTASIA MARIANA

S. N. V. LUPU

37

NECHITA DANIELA

C. NATIONAL

38

NICA STEFAN

C. NEGRUZZI

39

NITA RAZVAN

C. NATIONAL

40

PADURARU DIANA

C. NEGRUZZI

41

PAVALOI ALEXANDRU

C. NEGRUZZI

42

PETRITA ANA MARIA

C. NEGRUZZI

43

PETRUSCA MONICA

C. NATIONAL

44

PRICOP DESPINA SONIA

S. O. CAZIMIR

45

RATA ALEXANDRU

L. M. COSTIN

46

RUSU ALEXANDRU

L. INFO

47

SCHIOPU IOANA GEORGIANA

CNER

48

SIMINIUC ANTOANELA

C. NATIONAL

49

STEFAN IOANA

C. NATIONAL

50

SZABO SABRINA

C. NATIONAL

51

TIRNOVEANU STEFAN

C. NATIONAL

52

TOMA FLORINA

C. NATIONAL

53

TUGUI CLAUDIA

C. NATIONAL

54

TURCANU BIANCA ANDREEA

CNER

55

VASLUIANU LAURA

CNER

Clasa a VII-a

NR.

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

ŞCOALA DE PROVENIENŢĂ

1

ANDREI IOANA

NEGRUZZI

2

ANITA STEFANA

NATIONAL

3

BARON BOGDAN

NATIONAL

4

BEZRUCAN STEFAN

NATIONAL

5

BLAJ LAURENTIU

NEGRUZZI

6

CAPATANA ROXANA

NATIONAL

7

CEUCA RAZVAN

NATIONAL

8

CIOBANU OCTAVIAN

NEGRUZZI

9

COJOCARU MARIA

WURMBRAND

10

COLIBABA ANAIS

NATIONAL

11

CONDREA DARIA

NEGRUZZI

12

CONEA BOGDAN

RACOVITA

13

CRACANA SILVIU

NATIONAL

14

CURCA MARIUS

NATIONAL

15

DELOIU FLORIN

ALECSANDRI

16

ENACHI STEFANA

NATIONAL

17

FACA CODRIN

NATIONAL

18

FUSTEI ANA MARIA

RACOVITA

19

GIURGICA TUDOR

NATIONAL

20

GRADINARIU ANDI

RACOVITA

21

GRIGORIU GEORGE

NEGRUZZI

22

IFTIME OANA

RACOVITA

23

IRIMOVICI ALEXANDRU

RACOVITA

24

ISTRATE ANA-MARIA

RACOVITA

25

LOZNEANU CEZARA

NEGRUZZI

26

MOCANU DAN

NATIONAL

27

NAGIT ROXANDRA

NATIONAL

28

NEDELCU ADINA

NATIONAL

29

ROMANIUC ROBERT

WURMBRAND

30

SAVA LUCIAN

NATIONAL

31

TESLARASU MARIA

ALECSANDRI

32

TIBA BIANCA

NATIONAL

33

TUDURACHI BOGDAN

ALECSANDRI

34

VITA-MARE LORENA

NEGRUZZI

35

ZAHARESCU ADRIAN

NATIONAL

36

ZVORISTEANU OANA

EMINESCU

Clasa a VIII-a

NR.

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

ŞCOALA DE PROVENIENŢĂ

1

ACHELARITEI MADALINA

M. COSTIN

2

ALBU ALEXANDRU

INFORMATICA

3

ALEXANDRIUC EMMA

ALECSANDRI

4

BALAN TUDOR

NEGRUZZI

5

BARSAN CARMEN

SC. BARSANESCU

6

BIBIRE TUDOR

NATIONAL

7

BOHAN ALEXANDRA

ALECSANDRI

8

CADAR ALEXANDRA

NATIONAL

9

CECATI VLAD

NEGRUZZI

10

CONSTANTINESCU ADELA

RACOVITA

11

CORODESCU EMA

RACOVITA

12

DAVID STEFAN

NEGRUZZI

13

FRUNZA CORINA

M. COSTIN

14

HABA CRISTIAN

RACOVITA

15

IFRIM SERGIU

M. COSTIN

16

OLARIU TUDOR

NEGRUZZI

17

OTEL LAURA

RACOVITA

18

RUSU CONSTANTIN

M. COSTIN

19

STATESCU ANA

RACOVITA

20

TIBA MARIUS

NEGRUZZI

21

VADUVA TUDOR

RACOVITA

22

VALCU CATERINA

NATIONAL

Clasa a IX-a

Nr.

Nume şi prenume

Unit. şcolară

  1.  

Alexe Vlad

Colegiul Naţional

  1.  

Aştefănoaei Maria

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Cernăuţ Larisa

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Ciorap Sandu

Colegiul Naţional

  1.  

Cobuz Cezara

Colegiul Naţional

  1.  

Cojocaru Georgiana

Liceul de Informatică

  1.  

Constantinescu Andra Ioana

Colegiul Costache Negruzzi

  1.  

Constantinescu Gabriel

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Covalciuc Ştefana

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Curcă Daniela

Colegiul Costache Negruzzi

  1.  

Damian Liviu

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Dumitriu Ştefana

Colegiul Naţional

  1.  

Giurgi Lucia

Colegiul Naţional

  1.  

Haraga Anca

Colegiul Costache Negruzzi

  1.  

Jeitan Alexandra Rawan

Colegiul Naţional

  1.  

Lazăr Alexandru

Colegiul Naţional

  1.  

Macovei Dan Dumitru

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Mihălcuţ Valentin

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Mihu Ramona Ioana

Colegiul Costache Negruzzi

  1.  

Mocanu Cristina

Liceul Alexandru Ioan Cuza

  1.  

Munteanu Alexandra

Colegiul Naţional

  1.  

Năstase Alexandru Grigorie

Colegiul Costache Negruzzi

  1.  

Nazarie Ilinca

Colegiul Naţional

  1.  

Olan Ioana

Colegiul Costache Negruzzi

  1.  

Pleşca Iulia Cătălina

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Raiţa Bogdan

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Sava Amelia

Colegiul Naţional

  1.  

Susanu Felicia

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

  1.  

Tălmaciu Georgian

Colegiul Costache Negruzzi

  1.  

Ursulean Magda

Colegiul Costache Negruzzi

  1.  

Zanet Doru

Liceul de Informatica

  1.  

Zvarişte Cosmin

Colegiul Naţional

Clasa a X-a

Nr.

Nume şi prenume

Unit. şcolară

1

Ababei Ioana

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

2

Afloarei Elena

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

3

Albu Andrei

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

4

Apostol George Lucian

Colegiul Naţional

5

Bandac Alexandra Ioana

Colegiul Naţional

6

Bivol Mark Daniel

Colegiul Costache Negruzzi

7

Bofu Adriana

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

8

Cojocariu Marius

Colegiul Naţional

9

Cojocaru Alexandra

Colegiul Naţional

10

Coman Corneliu George

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

11

Cozma Andrei Sorin

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

12

Daneliuc Ana Maria

Colegiul Costache Negruzzi

13

Danilov Călin Alexandru

Colegiul Naţional

14

Deleanu Robert

Colegiul Costache Negruzzi

15

Gaftea Alexandru

Colegiul Naţional

16

Ignatov Iulia

Liceul de Informatică

17

Iordache Tudor

Colegiul Naţional

18

Luchian Alexandra

Colegiul Costache Negruzzi

19

Mărguţă Marius Cătălin

Liceul de Informatică

20

Matei Daniel Ioan

Colegiul Naţional

21

Mihu Denisa

Colegiul Costache Negruzzi

22

Moruz Marilena

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

23

Naum Irina

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

24

Neamţu Gabriel

Colegiul Costache Negruzzi

25

Oprea George Adrian

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

26

Paicu Alexandru

Liceul de Informatică

27

Petrov Robert

Liceul de Informatică

28

Pleşca Ionuţ Bogdan

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

29

Pojar Diana Maria

Colegiul Naţional

30

Pricop Mircea

Liceul de Informatică

31

Ruţă Sergiu

Colegiul Naţional

32

Spiridon Robert

Colegiul Naţional

33

Stoian Alexandra

Colegiul Naţional

34

Stupariu Calin

Liceul Vasile Alecsandri

35

Ungureanu Dragoş

Liceul Garabet Ibrăileanu

Clasa a XI-a

Nr.

Nume şi prenume

Unit. şcolară

1

Airinei Adriana

Colegiul Costache Negruzzi

2

Camerzan Doina

Liceul Miron Costin

3

Coşbuc Mircea Ioan

Colegiul Naţional

4

Cotelea Daniela

Liceul de Informatică

5

Dragomir Bogdan Mihai

Liceul Miron Costin

6

Frunză Radu Cornelia

Colegiul Naţional

7

Gālcă Octavia

Colegiul Costache Negruzzi

8

Irimescu Loredana Cătălina

Liceul Miron Costin

9

Isacai George Florin

Liceul Miron Costin

10

Lupu Elena Claudia

Liceul Mihai Eminescu

11

Martin Ioana Loredana

Liceul de Informatică

12

Morariu Ana Maria

Colegiul Costache Negruzzi

13

Olteanu Alin Alexandru

Colegiul Costache Negruzzi

14

Oprea Ştefan

Colegiul Costache Negruzzi

15

Pahomi Elena Cristina

Colegiul Costache Negruzzi

16

Panaghiu Gheorghe

Liceul Mihai Eminescu

17

Pricopoaia Mihai

Colegiul Costache Negruzzi

18

Sofragiu Georgiana Ancuţa

Colegiul Costache Negruzzi

19

Strugariu Anda Ioana

Colegiul Naţional

20

Ţirigan Daniela

Liceul Mihai Eminescu

21

Tofan Ludmila

Liceul de Informatică

22

Ursanu Ovidiu

Liceul de Informatică

Clasa a XII-a

Nr.

Nume şi prenume

Unit. şcolară

1

Asăvoaie Florin Iulian

Liceul de Informatică

2

Bădiţă Andreea

Liceul de Informatică

3

Chirilă Tudor

Colegiul Naţional

4

Croitoru Cosmina

Colegiul Naţional

5

Dumbravă Ştefania Gabriela

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

6

Eva Mihail

Colegiul Costache Negruzzi

7

Florea Adriana

Liceul de Informatică

8

Florescu Dorian

Colegiul Costache Negruzzi

9

Găină Răzvan

Colegiul Costache Negruzzi

10

Ichim Gabriel

Liceul de Informatică

11

Isăilă Silviu

Liceul de Informatică

12

Maftei Radu Eduard

Colegiul Costache Negruzzi

13

Mihu Denisa

Colegiul Costache Negruzzi

14

Mihul Andrei

Colegiul Costache Negruzzi

15

Momiţă Ştefan Alexandru

Colegiul Costache Negruzzi

16

Neagu Mircea

Colegiul Costache Negruzzi

17

Popovici Alexandru Tudor

Colegiul Naţional Emil Racoviţă

18

Timofte Diana

Colegiul Naţional