program elevi
program profesori
participanti probleme
EDITIA 2004

 

Elevi din judetele Moldovei (Braila, Botosani, Galati, Iasi, Bacau, Neamt, Suceava, Vaslui) si elevi invitati din din judetul Dolj si de la Liceul "Grigore Moisil" Bucuresti.

- Zilele Informaticii - Program elevi -

12 martie 2004

Sosirea invitatilor
18:00 - Deschiderea festiva - Sediul Romtelecom, Sala de Conferinte
19:30 - Cina
20:30 - Sporturi extreme la alegere (baschet, fotbal...) - Liceul de Informatica, Sala de sport

13 martie 2004

07:30 - 08:30 - Micul dejun
08:30 - 09:00 - Acomodarea cu laboratoarele de concurs
09:00 - 12:00 - Concursul de programare pentru clasele IX-XII "Urmasii lui Moisil" - Liceul de Informatica
12:30 - 13:30 - Prânz
15:00 - 17:00 - Turul Iasului
17:00 - 19:30 - Odihna activa
19:30 - 20:30 - Cina festiva
20:30 - Programe alternative: Discoteca; Sporturi extreme la alegere (baschet, fotbal...) - Liceul de Informatica, Sala de sport

14 martie 2004

07:30 - 08:30 - Micul dejun
10:00 - 11:00 - Premierea participantilor - ROMTELECOM Iasi, Sala de conferinte
Plecarea participantilor

 

 

^sus^

 

 

- Zilele Informaticii - Program profesori -

12 martie 2004

Sosirea invitatilor
18:00 - Deschiderea festiva - Amfiteatrul liceului
19:30 - Cina
20:30 - Sedinta tehnica - Liceul de Informatica, Cancelarie

13 martie 2004

07:30 - 08:30 - Micul dejun
09:00 - 12:00 - Turul Iasului
12:30 - 13:30 - Prânz
13:30 - 17:00 - Odihna activa
17:00 - Masa rotunda cu tema: " Performanta în informatica în contextul generalizarii învatamântului liceal inferior "- Liceul de Informatica, cancelarie
20:00 - Cina festiva - Restaurantul "Onyx"

14 martie 2004

07:30 - 08:30 - Micul dejun
10:00 - 11:00 - Premierea participantilor - Sediul ROMTELECOM Iasi, Sala de conferinte
Plecarea participantilor ... secvential

 

^sus^

 

 

 

 

NR
NUME SI PRENUME
CLASA
PREMIU
1.
Ceobanu Vlad
10
MP
2.
Chiculita Alexandru
9
I
3.
Dogaru Vlad
10
I
4.
Serban Cleonela
10
I
5.
Aiordachioae Andrei
11
I
6.
Crestez Leonard
11
I
7.
Fechete Dan Ionut
11
I
8.
Dinu Adrian
9
II
9.
Hostiuc Iulian
9
III
10.
Chirila Andrei
10
III
11.
Costin Ciprian
9
M
12.
Ionita Lucian
9
M
13.
Mihalcea Maricel
9
M
14.
Ciucu Mihai
10
M
15.
Pasaila Daniel
10
M
16.
Ene Ionut
11
M
17.
Grigoras Paul
11
M
18.
Ciochina Horia Andrei
12
M

^sus^

 

 

 


 

CLASA
NUME
ENUNT
SOLUTIE
9
furnici
concurs
10
concurs
subsir
11-12
subsir
homeless

 

^sus^

 

©Madalina Chicu